Jesteś tutaj: Blog Poradnik Kobiecy wytrysk – czy wiesz, co jest najważniejsze w jego osiągnięciu?

Kobiecy wytrysk – czy wiesz, co jest najważniejsze w jego osiągnięciu?

#erotyka # kobiecy orgazm # kobiecy wytrysk # orgazm

17:06, 01 czerwca 2022r.
Kategoria:Blog, Poradnik
9056
0

Kobiecy wytrysk

Z biologicznego punktu widzenia każda kobieta jest zdolna do osiągnięcia wytrysku, czyli ejakulacji. Jednak nie każdej przychodzi to z łatwością z powodów takich jak obawa przed zsikaniem się, czy nieznajomość swojego punktu G, którego pobudzanie jest niezbędne do wytrysku. Poniżej znajdziesz kilka prostych ćwiczeń, dzięki którym osiągnięcie wytrysku będzie możliwe. 

 

Zanim zaczniesz... 

Zastanów się najpierw, czy naprawdę tego chcesz. Jeżeli próbujesz to osiągnąć z innych powodów niż własna chęć osiągnięcia ejakulacji, możesz się tylko rozczarować swoimi próbami. Najważniejsze w całej tej drodze jest Twoje nastawienie. Jeśli się na to zdecydujesz, zacznij od sprawdzenia siły oraz elastyczności mięśni dna miednicy - odpowiednio wyćwiczone stanowią bardzo ważny element w umiejętnościach osiągania kobiecego wytrysku. 

Wytrysk Kobiecy

Ćwiczenia wymagają cierpliwości i wytrwałości

Stawiając pierwsze kroki na drodze do osiągnięcia wytrysku, musisz zdać sobie sprawę, że może to wymagać trochę czasu. U części z Was być może przyjdzie to przy pierwszej próbie, u niektórych będzie wymagało nawet kilku kilkunastu podejść. Pamiętaj jednak, by nie zniechęcać się, jeżeli będziesz potrzebowała więcej czasu. Na rezultaty często trzeba poczekać. 

Przygotuj pokój ćwiczeń tak, by dawał Ci poczucie bezpieczeństwa i intymności

Najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy swoje pierwsze próby wykonasz w samotności. Zaplanuj sobie wolną chwilę, kiedy możesz spokojnie zostać sama. Przygotuj swoje miejsce tak, by przebywanie w nim dawało Ci uczucie spokoju oraz relaksu. Zabierz ze sobą koc, zapal świeczkę, weź kilka ręcznik oraz gadżet erotyczny do stymulacji punktu G. 


Odpowiednie nastawienie to podstawa 

Ćwiczenia, które wkrótce będziesz wykonywać będą wymagały kontaktu z Twoim ciałem. Potraktuj to jako podróż w poszukiwaniu swojego seksualnego “ja”. Każda z nas jest inna, więc styl oraz tempo będziesz musiała dopasować do siebie. Pamiętaj też, by do wszystkiego podchodzić bardziej na wesoło niż z frustrującym uporem do osiągnięcia kobiecego wytrysku. 

 

Rozluźnij się 

Wiele kobiet, kiedy próbuje osiągnąć orgazm, napina swoje mięśnie. Blokuje to możliwość osiągnięcia ejakulacji oraz może spowodować odrętwienie Twojego punktu G. Głęboki i powolny oddech buduje doznania erotyczne. Relaks, luz i oddech to podstawa Twojej drogi do wytrysku. Kiedy już będziesz gotowa, możesz rozpocząć pobudzanie punktu G (więcej o tym jak znaleźć i pobudzić punkt G znajdziesz tutaj). 

Ranking najlepszych gadżetów do kobiecego wytrysku

Bez tego możesz mieć ciężko osiągnąć kobiecy wytrysk - gadżety erotyczne 

Stymulacja pochwy jest niezbędna do osiągnięcia upragnionego wytrysku. Palce, mimo że możesz nimi zapewnić sobie przyjemne doznania, mogą nie wystarczyć. Potrzebujesz precyzyjnych pieszczot do pobudzenia swojego punktu G oraz przede wszystkim wygody. Wszystko to zapewnić może Tobie dobrze wyprofilowane dildo lub wibrator przeznaczony do stymulacji punktu G. Najlepszą renomą wśród gadżetów do osiągnięcia kobiecego wytrysku od lat cieszy się nJoy Pure Wand – dwustronne stalowe dildo, którego z całą pewnością można nazwać świętym Graalem wśród dild i zabawek prowadzących do kobiecej ejakulacji. W naszym rankingu “mokry orgazm” zajmuje 1 miejsce. Na podium znalazły się również: Lora diCarlo Sway oraz IOBA OhMyG. 

Pobudź swój punkt G 

Pamiętając o głębokim oddechu, wykonaj powolny masaż przy pomocy gadżetu erotycznego swojego punktu G. Spraw, by stał się wyczuwalny, twardy oraz nabrzmiały - tylko bez pośpiechu: ten masaż ma sprawić Tobie przyjemność, nie musi być punktem do szybkiego skreślenia z listy i pójścia dalej. Powoli doprowadź siebie do stanu bliskiego orgazmu. 

 Kobiecy wytrysk - jak go osiągnąć?

Poczuj fizyczną potrzebę ejakulacji 

W tym momencie możesz odczuć parcie “na siku”, które w rzeczywistości jest związane z kobiecą ejakulacją. Jeśli kiedykolwiek wcześniej odczuwałaś taką potrzebę zapewne powstrzymywałaś to, ale teraz zrób inaczej. Za pomocą dalszej stymulacji postaraj się wzmocnić to uczucie.

W tym momencie możesz (ale nie musisz!) doświadczyć uczucia płynącego delikatnego prądu od Twoich ud do stóp. 

 

Podejmij pierwszą próbę osiągnięcia kobiecego wytrysku

W momencie, kiedy doprowadzisz się do stanu z poprzednich punktów możesz spróbować osiągnąć wytrysk. Unieś delikatnie pośladki, wypychając jednocześnie do przodu miednicę jej mięśniami - tak jakbyś zmuszała siebie do zrobienia siku. Wytrzymaj tak przez dosłownie kilka sekund, po czym przestań przeć. Cały czas jednak pobudzaj swój punkt G. Po upływie minuty, maksymalnie dwóch ponownie przyj, wytrzymaj przez kilka sekund, rozluźnij się i znów pobudzaj. Cykl ten wykonaj kilka razy. Pamiętaj jednak, by cały czas Twój gadżety znajdował się w pochwie - w ten sposób osiągniesz drogę do ejakulacji.   

Określ swoją gotowość do wytrysku 

Na tym etapie zastanów się czy jesteś już odpowiednio podniecona oraz podekscytowana. Jeżeli tak i Twój punkt G jest nabrzmiały i twardy, możesz spróbować wypchnąć swój płyn na zewnątrz. 

Kobiecy wytrysk seducimi

Osiągnięcie kobiecego wytrysku 

Wyjmij gadżet z pochwy i tak jak przy wcześniejszym kroku, postaraj się wypchnąć płyn na zewnątrz. Parcie powinno być krótkie i energiczne, po czym na chwilę zatrzymane. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że za pierwszym razem może Ci się nie udać, jest to w pełni normalne.  

Co, jeżeli się nie udało osiągnąć wytrysku podczas ćwiczeń? 

Dosłownie nic, nie musisz przejmować się brakiem efektu. Na wszystko przyjdzie czas i najważniejsze jest to, by się nie zniechęcać. Jeżeli podczas ćwiczeń nie udało Ci się osiągnąć wytrysku, możesz spróbować zmienić pozycję (np. Na stojąco, delikatnie pochylając się do przodu i opierając się wolną ręką) i przejść to ćwiczenie jeszcze raz lub odpuścić, odpocząć i spróbować niebawem ponowić swoją próbę. 

Osiągnęłam pierwszy wytrysk i co dalej? 

Jeżeli udało Ci się osiągnąć Twój pierwszy wytrysk, nie zatrzymuj się. Zacznij przeć - kolejna porcja kobiecego wytrysku może być w drodze. Nie przejmuj się, że teraz to może być mocz, bo jest tego więcej lub łatwiej Ci to przychodzi. Nie powstrzymuj się i jeżeli masz ochotę na jeszcze, to możesz znów pobudzić swój punkt G i kontynuować swoją zabawę. 

    

Opinie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.