Jesteś tutaj: Kategorie BDSM

Akcesoria BDSM

Nie każdy jest fanem waniliowego seksu. Ostatnimi czasy przybywa fanów jego ostrzejszej wersji. Jedni nieśmiało zaczynają od kajdanek czy zasłaniania oczu, inni idą na całość z kneblami, pejczami i linami. Jakąkolwiek formę osiągania przyjemności wybierzecie, my mamy narzędzia, żeby ją osiągnąć.

Czytaj więcej...

BDSM to konkretne rytuały, które prowadzą do ekstazy. Nie jest to forma znęcania się ani molestowania, ponieważ wszystko odbywa się za obopólną zgodą.

Akcesoria BDSM - od czego zacząć przygodę z BDSM?

Od rozmowy. BDSM nie może być wynikiem spontanicznej podniety. Partnerzy muszą szczerze porozmawiać o swoich granicach, oczekiwaniach i co bardzo ważne, ustalić bezpieczne słowo. Może to być kolor, owoc, imię, cokolwiek, co da partnerowi znać, że drugie ma już dość. Tak ostry stosunek wymaga ogromu zaufania do partnera/ki i poczucia bezpieczeństwa.

Na początek, żeby poczuć ten klimat, polecamy przepaski na oczy. Odcięcie jednego zmysłu spotęguje pozostałe. Każdy pocałunek odczujecie kilkukrotnie bardziej.

Kolejnym co przychodzi do głowy na myśl o BDSM jest wiązanie. Kogoś do czegoś albo np. nóg ze sobą. W naszym sklepie BDSM znajdziesz zarówno liny jak i kajdanki. Decydując się na linę, pamiętajcie o odpowiedniej sile wiązania, zbyt mocne może niestety utrudnić krążenie krwi. Kajdanki pod tym względem są nieco bezpieczniejsze i na pewno szybciej można z nich wyswobodzić. Wśród naszych akcesoriów BDSM znajdziesz kajdanki skórzane, metalowe jak i futerkowe. Te pierwsze polecamy raczej bardziej zaawansowanym użytkownikom, natomiast na początek delikatniejsze dla skóry będą kajdanki z wykończeniem futerkowym. Jeśli związane ciało potraktować piórkiem do łaskotania… zapowiada się prawdziwa tortura.

Zabawki i gadżety BDSM

Któreś z was było niegrzeczne? Może warto zastanowić się nad pejczem... albo packą. Znajdziesz je zarówno w gotowych zestawach do BDSM jak i kupowane osobno.

Nie chcecie, żeby słyszeli was sąsiedzi? Spośród naszych gadżetów BDSM wybierzcie kneble. Paski są regulowane, na pewno dobierzecie coś dla siebie. Kneble symulują poniżenie, które jest częścią tego fetyszu. Zabawa kneblem jest bezpieczna jeśli dominant/ka kontroluje czy spływająca do gardła ślina nie powoduje krztuszenia. Knebel powinien być dopasowany do anatomicznej budowy szczęki, trzymany w ustach zbyt długo może zacząć źle smakować. Na początek sugerujemy maksymalnie 20 minut.

Kulki gejszy – świetnie ćwiczą mięśnie kegla, ponadto pobudzają, idealnie się sprawdzą do gry wstępnej.

Zestawy BDSM dla każdego

Maski na oczy to jeden z tych gadżetów BDSM, który sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Dodadzą trochę tajemniczości i zmysłowości do waszej sypialni. Pomogą wam wcielić się w inne role, wyjść poza schemat. Fantazjujecie o zbliżeniu z nieznajomym na balu maskowym? To coś dla was.

W naszym sklepie wszystkie akcesoria do seksu, w tym oczywiście zabawki BDSM są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mamy wszystko, czego potrzebujecie do waszej nowej drogi… na szczyt. Zapraszamy do zakupów i kontaktu w razie wątpliwości. Zapewniamy dyskretną wysyłkę, więc csiiii, nikt się nie dowie.

Kategorie:
Kolor:
Sortuj:
Na stronie:

Niemożliwe pozycje stojące stają się wykonalne dzięki tej huśtawce do seksu.  

259.99PLN

Luksusowy knebel, który gwarantuje nie tylko doznania erotyczne, ale i estetyczne. 

249.99PLN
PROMOCJA

Zestaw do krępowania ciała do dyskretnego zamontowania pod materacem.  

329.99PLN
229.99PLN

Klasyczne koło kolczaste Wartenberga nabiera całkiem nowych, niespodziewanych właściwości. 

199.99PLN

Spreader, który pozwoli Ci rozkoszować się nieziemskim widokiem podczas erotycznej gry.  

189.99PLN
PROMOCJA

Zestaw, który pozwoli Ci wkroczyć w świat BDSM w eleganckim stylu.

209.99PLN
156.99PLN

Prosty i estetyczny zestaw, który pozwoli Ci postawić pierwsze kroki w świecie BDSM.  

139.99PLN
Następna strona

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.