Jesteś tutaj: Kategorie Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Ty mówisz „prąd”, my „AC/DC”. Ty myślisz (wariaci), a mówisz (lekko speszony) „stymulacja cewki moczowej”, my na to (bez mrugnięcia okiem) „luzik – Mystim Tension Lover. Ale popróbuj też na innych częściach ciała”.

Są schody do nieba („Stairways to Heaven”) jest i autostrada do piekła („Highway to Hell”). A co powiesz na autostradę do nieba (tego jeszcze chyba nie grali więc może zastrzeżemy jako znak handlowy). Bo po co iść powoli, skoro można od razu znaleźć się wysoko w krainie rozkoszy? 

Czytaj więcej

Pobawmy się po całości w BDSM . Przed Tobą stymulacja prądem

Medycyna jest fajna. Ratuje życie, zdrowie i takie tam (nie ironizujemy, po prostu nie będziemy się w temat zagłębiać, bo nie jesteśmy portalem medycznym). Jest jeszcze fajniejsza, gdy inspiruje czy  stymuluje. 

Tak, tak... prądem bohatera. Ale od początku. 

Elektrostymulacja jest świetnym zabiegiem. Ma za zadanie:  

  • działać na mięśnie (wzmacnianie, hamowanie spastyki, rehabilitację po kontuzji, etc),
  • łagodzić ból (pleców, szyi, migrenowe, rąk, etc),
  • poprawiać wszystko co związane z mięśniami Kegla.

Metodą łagodnych impulsów pomagamy ciału. 

I tu wkraczają technicy magicy od inwencji i przenoszą niewinną stymulacyjkę, na zupełnie inny poziom – poziom zabawy.

Tak powstał zestaw Tens – elektrostymulacja dla przyjemności.

Tens – akcesoria do elektrostymulacji

Banalna, ale prawdziwa fraza – Mystim Tension Lover to wprowadzenie do waszego życia całkowicie nowych doznań. Rzec można – iskra co znów was pobudzi. „I wanna touch your body
So fucking electric” śpiewa zwycięzca Eurowizji - Maneskin, a co jak co, ale im to wierzymy. W ogóle to można by ułożyć całą playlistę utworów z prądem do tych zabaw ;) 

Zacząć można delikatnie i niewinnie. Niskie napięcie to takie przyjemne łaskotki. Mrowienie, które elektryzująco i leniwie rozlewa się po całym ciele. Niech Cię to nie zwiedzie. To tylko wierzchołek góry przyjemności. Im większe napięcie tym... większe napięcie (ale to seksualne).

Z naszej strony (nie pytajcie skąd wiemy), polecamy elektrostymulację genitaliów i pośladków. Czy już czujesz jak na myśl o tym, przebiega Cię przyjemny prąd?

„Danger, High Voltage!” (Electric Six – cd. piosenek) i cd. elektrostymulacji 

Mystim Tension Lover umożliwia (dosłownie) pełny napięcia seks. Czyż nie brzmi to ekscytująco i futurystycznie? Stwórzcie z dwóch ciał przeciwne bieguny – kiedy połączycie się w uścisku, delikatny prąd zacznie przepływać przez Was (darujemy sobie kolejne skojarzenie muzyczne). A to już jest kosmiczne. 

Pamiętaj tylko, że do bezpiecznej elektrostymulacji potrzebny jest wysokiej jakości lubrykant (na bazie wody), który zapobiega niemiłym niespodziankom. I że pod żadnym pozorem nie można umieszczać „plastrów” na głowie i po przeciwnych stronach serca (plecy - klatka piersiowa). Poza tym – tylko WYSTARCZY JUŻ może Cię ograniczać.

Urządzenie do elektrostymulacji wygląda jak skrzyneczka małego elektryka (jak przyjadą teściowie w odwiedziny udaj, że sprawdzaliście napięcie w kontaktach). Nie musisz dodawać, że chodziło o kontakty waszego ciała. Jeśli jesteś pasjonatem dzikiego, nietypowego seksu, pokochasz elektrostymulację.

Uwaga – zabawa natężeniem i częstotliwością pieszczot (szczególnie przeprowadzona w klimatach dominacji i BDSM), grozi niekontrolowanymi orgazmami. Oddanie się w „łaskawe” ręce partnera/partnerki i przyznanie mu/jej kontroli... brzmi jak świetny plan. KONIECZNIE spróbuj tego w domu. 

Ps. taki zestaw warto powiększyć o korki analne, dilda, ostrogi, klamerki do sutków, obręcze erekcyjne czy sondy do stymulacji cewki moczowej. I wtedy twoje odhumanizowane kabelki i przewody zyskają przyjemnego, znanego od dawna „ludzkiego” oblicza. Bo nie ma to jak dobre dildo obok poduszki, czyż nie? 

Ukryj

Kategorie:
Materiał:
Wodoodporność:
Tryb pracy:
Sortuj:
Na stronie:
PROMOCJA

Ten zestaw TENS pozwoli Ci na wprowadzenie do seksu całkowicie nowych doznań.

699.99PLN
499.99PLN

Wibrator z elektrostymulacją dla osób, dla których same wibracje to za mało...  

409.99PLN

Masażer typu wand do elektrycznej stymulacji łechtaczki. 

369.99PLN

Wielofunkcyjne dildo, które pozwala zakosztować rozkoszy elektrostymulacji.  

239.99PLN

Klasyczne koło kolczaste Wartenberga nabiera całkiem nowych, niespodziewanych właściwości. 

199.99PLN
NOWOŚĆ

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.