Jesteś tutaj: Kategorie Drogeria erotyczna Feromony

Feromony

Żeby dobrze zrozumieć jak działają feromony, należy posiąść podstawową wiedzę o podświadomości i świadomości. Każdy z nas kiedyś słyszał te pojęcia, w końcu tyle ostatnimi czasy mówi się o świadomej zgodzie, czy świadomym podejmowaniu wyborów.

Czytaj więcej

Świadomość, jest jak szef, który wydaje polecenia, podejmuje wszelkie decyzje i przetwarza informacje. Trzymając się porównania do firmy, podświadomość jest pracownikami, którzy wykonują powierzone przez szefa zadanie.

Podświadomość to zbiór życiowych doświadczeń i całej wiedzy, jednak to świadomość jest w stanie wyciągnąć z niej wnioski. Na co dzień znacznie bardziej wyraźna i łatwiejsza do opanowania jest świadomość. 

Czym są feromony?

Feromony są związkami chemicznymi, które nie mają zapachu. Nawet w bardzo dużym stężeniu, będzie on tylko minimalnie wyczuwalny. Do niedawna były kojarzone wyłącznie ze zwierzętami i roślinami. Okazuje się, że ludzie także je produkują. U pierwszych 2 grup, mają za zadanie odstraszyć zagrożenie, u zwierząt (w tym ludzi) pokazać gotowość do reprodukcji lub w przypadku samców – dominację. 

Jak działają feromony?

Produkowane są przez gruczoły potowe, łojowe, w okolicach genitaliów, występują w spermie, wydzielinie z pochwy, pocie, ślinie i łzach. Ale po co była wiedza o świadomości i podświadomości?! Ponieważ feromony, mimo że bezzapachowe, oddziałują na podświadomość i w przypadku mężczyzn - zwiększają atrakcyjność w oczach płci pięknej. 

Wykorzystanie feromonów

Nasuwa się już skojarzenie, że przydałyby na czas randek i wszędzie tam, gdzie jest możliwość poznania nowej kobiety. Ale organizm produkuje je poza naszą kontrolą… W naszym sklepie dostępne są te związki chemiczne wytworzone syntetycznie zwane perfumami z feromonami. Eksperymenty naukowe dowiodły, że kobiety, które poczują męskie feromony, są dużo entuzjastyczniej nastawione do mężczyzny. 

Z męskich perfum z feromonami korzystają nie tylko mężczyźni „w trakcie łowów”, ale też np. przedstawiciele handlowi, czy ludzie obejmujący kierownicze stanowiska. Sprawia to, że klienci i podwładni są do nich przyjaźniej nastawieni. 

Jeśli chodzi o feromony damskie, jest to głównie związek chemiczny o nazwie estratetraenol, który przekazuje informację o atrakcyjności kobiety w oczach mężczyzny, czym zwiększa poziom testosteronu w jego krwi. 

Nasza oferta feromonów

W asortymencie seducimi znajdziecie wiele marek feromonów. Jak wybrać najlepszą dla siebie? Mamy nadzieję pomóc, przedstawiając po krótce każdą z nich.

Dona to produkty cruelty-free, w trakcie ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Ich skład jest w pełni wegański. Feromony marki dona, to połączenie zawiązków semiochemicznych i afrodyzjaków, które podświadomie uwodzą mężczyzn. 

Obsessive to zapachy zamknięte w eleganckich buteleczkach, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Dostępne są wersje zapachowe fun i spicy. Marka obsessive jest również twórcą innowacyjnej kuli do kąpieli z feromonami, która wzbogaci niejedną grę wstępną. 

Cp to marka produkująca feromony w bardzo poręcznych buteleczkach. Możecie je wrzucić do schowka samochodu, kieszeni, torebki i w każdej chwili być gotowi na podryw. Feromony to także dobry wybór na co dzień, dla osób pewnych siebie, które lubią przyciągać spojrzenia.  

Ukryj

Kategorie:
Pojemność:
Efekt:
Zapach:
Sortuj:
Na stronie:

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.