Jesteś tutaj: Kategorie Kulki gejszy

Kulki gejszy

Wpis o kulkach gejszy, moglibyśmy streścić do sformułowania – kulki gejszy są fajne. Dziękujemy – można się rozejść. 

Ale kulki waginalne zasługują na kilka zdań, za to co robią dla kobiet. A robią wiele. I to (dosłownie) od wieków (dokładniej od IV w.n.e).

Czytaj więcej

Trening mięśni Kegla – zaproś dno miednicy na siłownię 

Jeśli wydaje Ci się, że nie masz mięśni (te rozkoszne boczki), to się mylisz. A to, że są to mięśnie dna macicy... nie czepiajmy się. Nie od razu można mieć wszystko (a kulki do pochwy można). 

Taki banał - mięśnie Kegla starzeją się. Kobiety z wiekiem nabywają charakteru i uroku. A mięśnie... No cóż. Ale spokojnie – można je ćwiczyć. 

Po co? Aby podtrzymać macicę i mieć kontrolę nad pęcherzem. By ułatwić poród. A także, by wpłynąć na doznania seksualne. 

Czym? Siłownią dla Kegla, którą są kulki miłości. Dwie najczęściej) niepozorne kule (zazwyczaj od 3,5 do 4 cm średnicy) połączone sznureczkiem. A w każdej z nich mniejsze kulki o większej masie. 

Jak? Wsuń kulki do ćwiczeń mięśni Kegla do pochwy, na głębokość która Ci odpowiada. Gdy chodzisz (smutna wiadomość - by „działały” musicie się poruszać), małe kulki wpadają w rytmiczne obijanie się o ścianki większych. I tu zaczyna dziać się magia (lub obowiązywać fizyka – dla umysłów ścisłych). 

 1. Kulki rozpoczynają delikatne drgania.
 2. To z kolei powoduje mimowolne zaciskanie mięśni. 
 3. A gdy mięśnie pracują, to stają się elastyczniejsze. Elastyczne mięśnie = komfort w trakcie seksu. 

Ps. Podobny efekt otrzymacie podczas zabiegów elektrostymulacji.

Na hasło „ćwiczenia” nie chcesz już kulek do pochwy?

Jeszcze raz - nawet jeśli do gimnastyki masz stosunek taki jak Kubuś Puchatek „niewielka, nieśpieszna i zawsze z myślą o małym conieco” to:

 1. a) Ty niewiele robisz (oprócz boskiego wyglądania). Kulki ćwiczą za Ciebie, gdy wykonujesz nawet niewielkie ruchy (od miednicy w dół – sięganie ręką po ciasto się nie liczy), 
 2. b) wsuwasz je do pochwy. A już sam ten fakt, sprawia przyjemność swoją obecnością. Kulki po umieszczeniu ich, obracają się wokół siebie. To wywołuje permanentny stan pobudzenia seksualnego. 

Tak, są kulki miłości, bez dodatkowych kuleczek w środku. One nie są terapeutyczne. Ich jedynym zadaniem jest dostarczenie przyjemności. Bo kulki gejszy mogą być:

 • progresywne (grawitacyjne), polecane do stymulacji podczas gry wstępnej (od dwóch do kilku kulek o różnej wadze, połączonych sznureczkiem),
 • do mięśni kegla. Budowę opisaliśmy – kulki w kulkach. Grzechoczą, gdy się poruszasz, a generowane drgania wywołują mimowolne skurcze mięśni dna miednicy,
 • wibrujące (z pilotem sterującym poziomem wibracji). Służą tylko do uzyskania dodatkowych doznań, podczas zabaw erotycznych.

Nie daj się namawiać. Spróbuj kulek gejszy chociaż raz

Marilyn Monroe mawiała, że do łóżka zakłada tylko perły i zapach Chanel no. 5. Z naszej strony polecamy jeszcze kulki gejszy. Zostały przecież wymyślone w celu zwiększenia satysfakcji z seksu i pobudzenia zmysłów (powiedz, że masz je W SOBIE i popatrz na reakcję).

Jakie kulki polecamy? 

 • Inner Goddess Silver Jiggle Balls. Poczuj się jak Anastazja z 50 twarzy Greya, gdy chłodne metalowe kulki będą się wsuwać w Twoje gorące ciało.
 • Sweet Smile Loveballs (nazwa mówi wszystko). Wybierz się na spacer z kulkami z miękkiego silikonu medycznego w pochwie, a zawadiacki uśmiech nie zejdzie Ci z twarzy. 
 • Love Balls Nature Skin. Wykonane z cyber skóry. Dzięki nim nie tylko poćwiczysz mięśnie Kegla, ale także zapewnisz sobie niezapomnianą stymulację i nieziemskie podniecenie. 
 • Twin Balls You2Toys. Urocze, różowe kuleczki, dzięki którym Twoja pochwa zyska sprężystość godną olimpijskich laurów. 

Ukryj

Kategorie:
Kolor:
Wodoodporność:
Tryb pracy:
Sortuj:
Na stronie:

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.