Jesteś tutaj: Kategorie Sex in public

Gadżety erotyczne zdalnie sterowane

Cyfryzacja świata sprawiła, że stał się on jakby zdecydowanie mniejszy. Kiedyś rozmowa z bliską osobą, z którą dzieli nas setki kilometrów, odbywała się za pomocą listów. Była w tym oczekiwaniu pewna romantyczność i napięcie. Gdyby jednak dzisiaj zapytać, czy ktoś zrezygnowałby z smsów na rzecz listów, jesteśmy pewni, że zabrakłoby chętnych. 

Czytaj więcej

W obecnych czasach, wystarczy smartfon i dostęp do internetu, żeby zobaczyć się z drugą osobą w czasie rzeczywistym. Jednak to, czego ciągle brakuje i czego smartfony nie są w stanie nam zapewnić, to dotyk…ale czy aby na pewno?

Zabawki erotyczne sterowane smartfonem

O ile wpadliśmy już jako ludzkość na pomysł wykorzystywania wiadomości, do tzw. sekstingu, o tyle często nie jesteśmy sobie w stanie poradzić z brakiem poczucia realnego dotyku. 

Także w tej sferze trwają intensywne prace i właściwie można już mówić o uprawianiu seksu na odległość.  Dzięki zdalnie sterowanym wibratorom, partnerzy mogą sobie wzajemnie sprawiać przyjemność, nawet będąc oddalonymi od siebie o tysiące kilometrów. Do tego celu wystarczy smartfon, dostęp do internetu i oczywiście dostosowany do tego gadżet.  

Jak działają sex zabawki sterowane aplikacją?

W zależności od modelu, aplikacja daje dostęp do nowych trybów wibracji. W nowocześniejszych zabawkach, można tworzyć właściwie dowolne konfiguracje dzięki sterowaniu muzyką, wiadomościami na czacie a nawet obrazkami. Wiemy, jak frustrujące potrafi być ograniczenie zabawki do zaledwie kilku trybów pracy. Przecież każdy jest inny i ma inne potrzeby, niech więc zabawka się do nich dopasuje!

Rodzaje zabawek zdalnie sterowanych

Umieszczane w bieliźnie - to wyjątkowo wygodna grupa wibratorów, które skupiają się na masażu zewnętrznych części genitaliów. Dzięki temu, że te zgrabne masażery nie wymagają użycia rąk oraz są niezwykle dyskretne, można się nimi bawić w miejscach publicznych. 

Dyskretne, ale intensywne – Tutaj mamy na myśli wibratory, które już można wprowadzić do wnętrza pochwy, ale wciąż są niewidoczne pod bielizną. To będzie dobry wybór dla kobiet, które lubią intensywne pieszczoty punktu G i dreszczyk adrenaliny, jeśli odważą się wyjść z domu i starać zachowywać się „obyczajnie”. 

Ukryj

Kategorie:
Kolor:
Materiał:
Wodoodporność:
Tryb pracy:
Sortuj:
Na stronie:
NOWOŚĆ

Wibrujące jajeczko erotyczne inspirowane mocą mitycznego feniksa.

269.99PLN

Dyskoteka rozkoszy – to wibrujące jajeczko nie tylko stymuluje punkt G, ale też wysyła sygnały świetlne. 

249.99PLN

Luksusowe, wibrujące jajeczko z anielskimi skrzydełkami, zapewniającymi orgazmiczne pieszczoty punktu G.

319.99PLN
NOWOŚĆ

Masaż łechtaczki na odległość i ekscytujący pokaz świetlny w jednym.

319.99PLN

Rajskie pieszczoty łechtaczki – również w ramach seksu na odległość i zabaw w miejscach publicznych!

299.99PLN

Analne rozkosze serwowane na odległość.

299.99PLN
NOWOŚĆ
259.99PLN
Następna strona

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.