Jesteś tutaj: Blog Poradnik Kulki gejszy - dlaczego warto z nich korzystać i jak to robić

Kulki gejszy - dlaczego warto z nich korzystać i jak to robić

#gadżety #seks # gadżety erotyczne #erotyka #orgazm

16:48, 28 grudnia 2021r.
1184
0

Kulki gejszy - instrukcja obsługi - sex shop Seducimi

Kulki gejszy – co to i „z czym to się je”?

Kulki gejszy (inaczej nazywane kulkami waginalnymi, kulkami dopochwowymi oraz kulkami miłości) to gadżet erotyczny, stosowany do ćwiczenia mięśni Kegla. 

Przedmiot ten składa się z kul o różnej średnicy, które powinny być dopasowane swoimi gabarytami do potrzeb kobiety. Kule połączone są ze sobą (jak korale), za pomocą cienkiego sznureczka. Wewnątrz każdej umieszczone są mniejsze kulki (o zwiększonej masie), które podczas chodzenia uderzają o ścianki większych, co powoduje powstawanie niewielkich drgań. Te z kolei wywołują niekontrolowane zaciskanie się mięśni gładkich pochwy i mimowolne ćwiczenie mięśni Kegla. 

Dostępne są również kulki gejszy bez dodatkowej zawartości w środku. Ten typ kulek dopochwowych jest używany tylko i wyłącznie w celach seksualnych. 

Gadżet ten jest istotny jest z trzech głównych powodów: 

Kulki gejszy „instrukcja” obsługi 

Większość kobiet stosuje podwójne kulki gejszy. Dla początkujących w temacie pań, bądź też dla tych które zmagają się z przykrymi dolegliwościami (np. takimi jak obniżona macica), zalecane są kulki pojedyncze. 

Ćwiczenia z kulkami gejszy warto zacząć od użycia żelu nawilżającego (szczególnie tyczy się to kobiet, które dopiero zaczynają lub cierpią z powodu np. suchości pochwy). Samo umieszczenie kulek przypomina aplikację tamponu, dlatego przy ich wkładaniu watro przyjąć komfortową pozycję i się rozluźnić. Głębokość „zainstalowania” kulek gejszy jest kwestią indywidualną, jednak powinny być na tyle głęboko, by ich brzeg znajdował się w odległości około 2 centymetrów od ujścia pochwy. Najważniejsze jest to, by czuć się z nimi swobodnie.  By wyjąć kulki, wystarczy pociągnąć za przymocowany do nich sznurek. Nie trzeba się obawiać, że może on zostać zerwany, gdyż wykonywany jest z trwałych materiałów. Musicie pamiętać, by zarówno przed jak i po użyciu kulek, umyć je pod ciepłą, bieżącą wodą. Warto przy tym użyć mydła antybakteryjnego lub specjalnego, dedykowanego do gadżetów erotycznych. 

Kulki waginalne można stosować od kilku minut, do nawet kilku godzin dziennie. Jest to uzależnione od indywidualnych potrzeb, możliwości, chęci. Czas optymalny to około 45 minut (codziennie). Na samym początku użytkowania kulek miłości, ćwiczenia powinny trwać około kwadransa. 

Jak ćwiczyć mieście Kegla?

Krążą opinie, że noszenie kulek waginalnych wiąże się z pewnego rodzaju dyskomfortem i wysiłkiem. Nic bardziej mylnego! Odruch ćwiczenia mięśni Kegla jest bezwarunkowy, dzięki czemu nie sprawiają one żadnych trudności przy wykonywaniu codziennych czynności. Nie musicie się skupiać, by wasze mięśnie wykonały swoją „robotę”. A w „gratisie” otrzymacie przyjemne mikrodrgania. 

Ważny jest fakt, że kulki dopochwowe działają tylko wtedy kiedy jesteście w ruchu. Używanie ich podczas snu czy odpoczynku (np. przy serialu), mija się z celem, gdyż nie poprawi one wtedy kondycji mięśni Kegla. 

Ćwiczenia z kulkami są natomiast skuteczne, jeśli podczas ich stosowania będziecie spacerować lub wykonywać inną aktywność fizyczną. Możecie je też swobodnie „zaaplikować” na czas wykonywania codziennych obowiązków. 

Kulki gejszy – jakie wybrać

Kulki gejszy mają różne typy, w związku z tym powinny zostać wybrane w oparciu o potrzeby indywidualne i główny cel ich zastosowania. 

Rodzaje kulek gejszy:

Kulki „Kegla” - efekty i zalety 

Regularne stosowanie kulek gejszy, przyniesie Wam niesamowite efekty. Urozmaicą wasze życie seksualne. Sprawią, że doznania podczas stosunku będą dużo intensywniejsze, a co za tym idzie - zwiększy się satysfakcja z pożycia intymnego. Warto z nich skorzystać, by seks zaczął być jeszcze lepszym przeżyciem.  

Przede wszystkim jednak, kulki dopochwowe poprawiają stan zdrowia. Są w stanie zapobiec opuszczaniu się narządów płciowych. Mogą być również zbawienne dla tych z Was, które macie problemy z nietrzymaniem moczu. 

Co więcej, kulki mogą ułatwić poród oraz przyspieszyć powrót do formy po nim. 

Sex Shop Seducimi - sklep z gadżetami erotycznymi online

Opinie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.