Jesteś tutaj: Ranking Mokry orgazm

Najlepsze gadżety do mokrych orgazmów

Są dwa światy – seksu z filmów dla dorosłych i w rzeczywistości. W kategorii XXX serwuje się wiecznie gotowe na zbliżenia osoby (z gumy - patrząc na niektóre pozycje i czas ich trwania). Ekran ocieka wszelkimi płynami ustrojowymi, a widok spektakularnych kobiecych wytrysków jest na porządku dziennym. A powiedzcie - ile razy widzieliście squirting na żywo lub go doświadczyłyście?

Kobiecy wytrysk, gdy już się pojawi potrafi nieźle zaskoczyć. Najczęściej „szokuje”, ale i cieszy (jest silnie powiązany z niezwykle przyjemnymi doznaniami). Może wystąpić niezależnie od orgazmu lub towarzyszyć mu. 

Czytaj więcej...

Literka G jak punkt G i E jak damska ejakulacja

Jak już odkryjecie waszą strefę G, droga do ejakulacji zwanej jako kobiecy orgazm z wytryskiem, stanie się znacznie krótsza. 

A skąd się bierze ejakulacja? Punkt G powiększa się w miarę stymulowania, pobudzając gruczoły Skenego (do produkcji ejakulatu). Pojawia się wrażenie parcia na pęcherz (wydobywa się przez cewkę moczową, choć moczem nie jest). Rozluźnijcie mięśnie, a wytryśnie.

Chcecie dobrą wiadomość? Można się spróbować go nauczyć! Chcecie jeszcze lepszą? Mamy wszystkie potrzebne do squirting zabawki! 

Jeśli pozwolicie sobie na wytrysk (zamiast się krępować i kontrolować), nauczycie się zatracania w seksie. Dajcie ciału szansę na wszelkie samoistne, naturalne reakcje, a przekonacie się jak dużo nieznanych rozkoszy jeszcze Was czeka. Pamiętajcie – wszystkie zapachy, dźwięki, płyny jakie powstają podczas stosunku są piękne i bardzo dla Was charakterystyczne. Co za tym idzie? Są absolutnie niepowtarzalne! 

Wytrysk jest do wyuczenia (choć zdarzają się panie, które mieć go nie będą). Potrzebujecie do tego niewiele – rozluźnienia oraz silnego wibratora dla kobiet. Takiego który będzie równocześnie stymulował łechtaczkę (nie jest to niezbędne, ale jakie przyjemne), ale przede wszystkim punkt G. 

Mocny wibrator erotyczny do squirtingu, znajdziecie w umieszczonym u nas rankingu. Wykorzystajcie jedne z najlepiej ocenianych masażerów, dających intensywne wibracje i zacznijcie nową przygodę.

Na początek warto testować różne techniki, a najlepiej podjąć pierwsze próby w wannie (ciepła kąpiel relaksuje i rozluźnia). Tylko Wy i wasze silne wibratory dla kobiet.

Można i w duecie. Z pozycji polecamy: 

  • na jeźdźca (z lekkim odchyleniem do tyłu),
  • misjonarską z nogami w górze, 
  • na pieska. 

Intensywny masaż punktu G penisem przez partnera, połączcie ze stymulacją łechtaczki silnym wibratorem dla kobiet. Odpowiednie dopieszczenie erogennych stref, pomoże Wam odprężyć się i poczuć podniecenie. Nie kontrolujcie go i nie powstrzymujcie. 

Czas na najlepsze gadżety do orgazmu na mokro, a w nim same perełki

Orgazm i kobiecy orgazm z wytryskiem, to bodaj najprzyjemniejsze elementy seksu. Aby się wydarzyły, pomocne będą silne wibratory dla kobiet, które zapewniają intensywną stymulację – tak jak trzeba i tam gdzie trzeba. 

I tak... Gdy zakosztujecie takiego Snail Vibe, będziecie zdziwione jak mogłyście bez niego żyć. Innowacyjny ślimaczek nie traci kontaktu z łechtaczką, penetrując wasz punkt G i waginę w sposób jaki najbardziej lubicie (i na głębokość jakiej potrzebujecie). 

Inne (równie doskonałe) opcje to np.: 

  • wyjątkowo mocny masażer typu różdżka - Doxy Die Cast,
  • bezdotykowy (technologia Pleasure Air) Womanizer Premium - masażer łechtaczkowy
  • stymulator punktu G (z unikatową „perełką”, która dodatkowo go pobudza „pukając”) – IOBA OHMYG,
  • Miamaxx Miapasione Thruster – żebrowany, silny wibrator penetrujący o dodatkowych posuwistych (frykcyjnych) ruchach,
  • podgrzewana do 40°C Lora DiCarlo Sway (wibrator do prostaty i punktu G),
  • czy NOMI TANG TEASE G-SPOT, zakończony szpiczastym koniuszkiem który podrażnia punkt G. 

Wszystkie tak doskonałe, że polecamy kupować je po kolei (na różne okazje jak walentynki, urodziny, dzień kobiet...). Wasi nowi dawcy kobiecych wytrysków czekają. To jakie zabawki do squirting wybierzecie na początek?

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
MIEJSCE:# 2

Ogrzewany dwustronny wibrator, którego głębokie wibracje dopieszczą zarówno punkt G, jak i gruczoł prostaty.

558.99PLN
PROMOCJA
MIEJSCE:#3

Rewolucyjny sposób stymulacji punktu G!

599.99PLN
559.99PLN
MIEJSCE:# 4

Skuteczny wibrator, który dosłownie wślizguje się do ciała, a przy okazji nigdy nie traci kontaktu z łechtaczką, tworząc bardzo orgazmiczne połączenie. 

359.99PLN
PROMOCJA
MIEJSCE:# 5

Wibrator, który ucieszy miłośniczki intensywnej penetracji. 

639.99PLN
499.99PLN
MIEJSCE:# 6

Potężny masażer, który dostarcza zarówno zmysłowej stymulacji, jak i naprawdę mocnych wrażeń.  

534.99PLN
NOWOŚĆ
MIEJSCE:#7

Zawodowiec, który zaspokoi każdą wielbicielkę orgazmów pochwowych.

234.99PLN

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.