Jesteś tutaj: Kategorie Swan The Eternal

Swan The Eternal

Producenci: Swan
Kolor: Różowy
Materiał: Silikon
Wodoodporność: Tak
Tryb pracy: Wibrujący

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Informacje

Spróbuj peggingu bez uprzęży, który maksymalnie dopieszcza obydwie osoby.

Swan The Eternal to wibrator z kategorii strapless strap-on. Jest to gadżet idealny dla lesbijek oraz par heteroseksualnych, które chcą zakosztować zabaw penetracyjnych, w tym peggingu, które nie wymagają kupowania i zakładania specjalnej uprzęży. Wibrator przytrzymywany jest wewnątrz ciała siłą mięśni pochwy. Dwa motorki sprawiają, że obydwie strony mają zagwarantowane maksimum doznań.

Mniejsza część do montowania w ciele wygodnie zaczepia się o kość łonową, drażniąc przy tym punkt G, a łączenie dodatkowo stymuluje wargi sromowe oraz łechtaczkę – zwłaszcza podczas wykonywania ruchów penetracyjnych. Osoba penetrowana, znajdująca się po drugiej stronie The Eternal, z pewnością doceni łatwość wprowadzania końcówki do wnętrza ciała, jak i jej wyjątkowy kształt, celujący w obszar G lub gruczoł prostaty – w zależności od rodzaju penetracji.

Choć Swan The Eternal może być z powodzeniem używany jako dildo do podwójnej stymulacji, osoby, które chcą korzystać głównie z wibracji, z pewnością docenią wygodny panel kontrolny, znajdujący się w dolnej części podstawy. Dzięki intuicyjnemu układowi przycisków zmienianie poziomów intensywności wibracji okazuje się niezwykle łatwe, więc aby zmniejszyć lub zwiększyć tempo, nie trzeba przerywać akcji w kluczowym momencie.

Ostatnia najniższa cena z 30 dni sprzed zmiany ceny: 349,99 pln

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.