Jesteś tutaj: Kategorie Drogeria erotyczna Środki na potencję i libido

Środki na potencję

Środki na erekcję - czym w ogóle jest erekcja i jak to działa?

Potencja to bardzo ważna kwestia, jeśli mówimy o prawdziwej męskości. Jest to rzecz o której nawet nie myślimy, dopóki nie zaczną pojawiać się problemy z nią związane. Czym jednak tak naprawdę jest?

Czytaj więcej

 Erekcja to inaczej męski wzwód, czyli zdolność penisa do utrzymania odpowiedniej sztywności i rozmiaru przez całą długość odbywanego stosunku. Cały mechanizm erekcji łączy działanie układu nerwowego oraz naczyniowego. Kluczowym elementem wzwodu jest napływanie krwi do ciał jamistych penisa. W stanie spoczynku są one niemal w całości opróżnione, a żeby nastąpiło ich wypełnienie, konieczne jest dostarczenie bodźców podniecających płynących albo z mózgu (wyobraźnia bądź zmysły), albo z nerwów czuciowych (sama stymulacja penisa).

Skąd biorą się problemy z erekcją?

Z wiekiem bądź przez inne czynniki potencja potrafi zanikać bądź nie domagać. Tak naprawdę lista rzeczy które są za to odpowiedzialne jest bardzo długa. Należą do niej między innymi:

  • ogólny stres i przemęczenie,
  • nieodpowiednia dieta,
  • brak ruchy i aktywności fizycznej,
  • problemy psychologiczne (bariery polegające na hamowaniu samego siebie poprzez strach lub uczucie bycia przerośniętym),
  • stosowanie używek i posiadanie nałogów,
  • stosowanie sterydów i wspomagaczy,
  • liczne choroby bądź stosowanie niektórych leków.

Te wszystkie czynniki potrafią skutecznie utrudnić czerpanie przyjemności z seksu, a wielokrotne powtarzanie się takowych, może prowadzić do przykrych konsekwencji psychicznych i utraty wiary i pewności siebie. Nie zostajecie jednak z tym problemem sami! Istnieje cały szereg tabletek działających jako środki na erekcję, które w zamyśle mają ją poprawić, a co za tym idzie zadowolenie z waszego życia łóżkowego!

Popraw jakość swojego życia seksualnego - pomogą Ci w tym środki na erekcję

Aktualny poziom medycyny pozwala na rozwiązywanie takich problemów nawet bez recepty! Do kupienia macie aktualnie cały szereg środków wspomagających potencję, które wzbogacane są również witaminami i naturalnymi składnikami, pomagając wam utrzymać ich odpowiedni poziom w organizmie. Jeśli więc interesuje Cię poprawa erekcji, chcesz zatroszczyć się o swoją kondycję seksualną i zawsze dać z siebie 100%, to te suplementy są dla Ciebie! 

Jak działają takie tabletki na potencję?

Substancje zawarte w takich suplementach jak tabletki na potencję działają korzystnie na układ krążenia. Podwyższają drożność naczyń krwionośnych, by odpowiednia ilość krwi mogła napłynąć do członka - konsekwencją jest poprawa erekcji. To skutkuje w powiększeniu rozmiaru penisa i osiągnięciu twardości – czyli zupełnej gotowości do odbywania stosunku. 

Czy to bezpieczne? Jak się okazuje, w zupełności tak! Substancje te poprawiając drożność naczyń krwionośnych i przepływ krwi, mają pozytywny wpływ na ich nabłonek. Czasem nawet takie tabletki na potencję stosuje się w profilaktyce choroby niedokrwiennej serca. Im wcześniej rozpoczniecie kurację ukierunkowaną na przywrócenie pełnej sprawności seksualnej, tym szybciej odzyskacie też pewność siebie i pozbędziecie się zbędnego psychicznego obciążenia. Zainwestuj w siebie i pozwól sobie, by poprawa erekcji przywróciła niesłabnący ogień w sypialni! Już dziś popraw jakość swojego życia seksualnego.

Ukryj

Kategorie:
Pojemność:
Efekt:
Zapach:
Sortuj:
Na stronie:

Exxtreme Power Caps kapsułki na erekcję 5 szt.

Kapsułki wspomagające erekcję. Rezultaty możliwe do odczucia już po około 15 minutach.

Jeśli Twoja kobieta ma więcej chęci na igraszki niż Ty, to może oznaczać, że coś tu nie gra.Genialne tabletki Exxtreme Power Caps wprowadzą więcej pikanterii do Waszego łóżka i pomogą na nowo rozpalić pomiędzy Wami ogień! Tabletki po regularnym zażywaniu skutecznie zwiększą Twoją ochotę na seks. Formuła tabletek na erekcję bazuje na naturalnych składnikach, a gotowy preparat został przebadany i zapewnia pełne bezpieczeństwo w jego zażywaniu. 

Stosować 1 kapsułkę 60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym.

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być substytutem (zamiennikiem) zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy!

Preparat oparty jest wyłącznie o naturalne składniki odżywcze, takie jak: Kardamon malabarski (Elettaria cardamomum), Owies zwyczajny (Avena sativa), Paulinia guarana (Guarana: Paullinia cupana), Witamina B6 (PN: Pirydoksyna) oraz Witamina B12 (Kobalamina).

56.99PLN

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.