Jesteś tutaj: Ranking Dla par

Najlepsze gadżety erotyczne dla par

Warto się dzielić, by się jednoczyć - akcesoria erotyczne dla par

Panie macie swoje gadżety erotyczne, panowie swoje. Czas na coś wspólnego, co będziecie mogli używać:

 • równocześnie,
 • solo, 
 • podczas penetracji (stosując na zewnątrz i wewnątrz pochwy), 
 • gry wstępnej 
 • czy na odległość. 

Czytaj więcej...

Najlepsze wibratory dla dwojga zaprojektowane tak, by w pełni komfortowo (i wspólnie) korzystać z nich podczas seksu. Najczęściej przybierają kształt literki U, choć nie jest to warunek. Znajdziecie w tej kategorii także: 

W przypadku masażerów typu „U”, gdy jedna z końcówek zostaje umieszczona w waginie, druga (ułożona na wzgórku łonowym), radośnie poświęca swą „uwagę” łechtaczce. 

Niewielki rozmiar tego typu masażerów sprawia, że wibrator dla dwojga może być swobodnie używany w tym samym czasie, gdy odbywa się penetracja penisem. Co Wam to daje? Wibracje rezonują i są dodatkowo wzmacniane ruchami frykcyjnymi, a wasze orgazmy są bardziej niż pewne. 

Ich największą zaletą jest to, że gwarantują maksymalną (dodatkową) rozkosz obu stronom (w tym samym czasie). 

Wasze pierwsze wspólne sex akcesoria powinny być wyjątkowe

Właśnie dlatego warto wybrać takie, który zapamiętacie do końca życia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, wibratory dla par weszły na zupełnie nowy poziom w kategorii gadżetów erotycznych. Niektóre nawet potrafią się ze sobą komunikować i zestrajać! 

Mnogość wariacji podczas ustawiania wibracji czy pulsacji oraz ich intensywności spowoduje, że będą doskonale zestrojone z potrzebami waszej dwójki.

Sprawdzają się tak solo, jak i gdy jedna ze stron jest „władcą pilota” (lub smartfona), a druga posłusznie umieszcza w sobie masażer.  

Z zabawek erotycznych dla par z powodzeniem mogą korzystać zarówno pary hetero jak i homoseksualne. 

Najlepsze wibratory dla par, czyli przejdźmy do konkretów, bo orgazmy czekają...

Co z naszej strony polecamy? Oto kilka absolutnie fenomenalnych zabawek erotycznych.

 • We-Vibe Chorus - wielofunkcyjny wibrator dla dwojga w kształcie U. Daje podwójną, maksymalnie intensywną stymulację (punkt G i łechtaczka w tym samym czasie). Dzięki wyprofilowaniu umożliwia dodatkową penetrację podczas użytkowania. Za pomocą pilota (i/lub aplikacji), pozwala na swobodną kontrolę. Dzielą Was kilometry lub chcecie się wzajemnie „podrażnić”? Chorus Wam to umożliwi.
 • Dame Eva 2 – malutki wibrator typu wearable, stworzony by rozpalić łechtaczkę do granic możliwości. Umieszczony między wargami sromowymi (nie wymaga używania rąk w trakcie), wprawia w delikatne drżenia także penis. Ilość orgazmów które Wam przyniesie może zaskoczyć. 
 • Jeśli chodzi o wibratory (ranking bez nich byłby niekompletny) dla par, wyjątkowo znaczącą rolę w ich tworzeniu oraz nadawaniu funkcjonalności, odgrywa firma Lelo. Tiani 2 – to kontrolowany zdalnie wibrator, wyposażony w technologię Sense Motion. Dzięki niej w czasie rzeczywistym wibruje, pulsuje i wprawia w ekstazę, w rytm nadawany nadgarstkiem partnera/partnerki.  
 • Partner Multifun 3 Satisfyer Endless Fun Multi Vibrator (ufff) – warto było podać tę przydługą nazwę, by wspomnieć że ten wibrator wielofunkcyjny ma aż 100 typów wibracji. Wearable (użytkowany bez konieczności trzymania). Wyjątkowo skuteczny w stymulacji penisa, wejścia do pochwy, łechtaczki, punktu G, gruczołu prostaty, to także tytan do podwójnej penetracji. Głębokie wibracje i obroty o 180 stopni? Wow!
 • Kama Sutra Rhytm Natya – nie tylko masażer, ale pilot również wibruje, więc można nim stymulować dodatkowo. Takie 2 w jednym.
 • I jeszcze Zalo Jessica – designersko unikalny, klasyczny wibrator erotyczny do zabaw solo, ale i stymulator łechtaczki oraz pierścień erekcyjny w jednym. 

Który urzekł Was najbardziej? A może poszukacie jeszcze innych na naszej stronie? Pamiętajcie – gadżetów erotycznych nigdy za wiele. A najlepsze wibratory kupicie w Seducimi.

Kategorie:
Kolor:
Materiał:
Wodoodporność:
Tryb pracy:
Sortuj:
Na stronie:
PROMOCJA
MIEJSCE:#5

Wibrator dla par, który wygina nie tylko Twoje, ale i swoje ciało. 

483.99PLN
269.99PLN

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.