Jesteś tutaj: Kategorie Dla mężczyzn Nakładki erekcyjne

Nakładki erekcyjne

Erekcja…

Na podstawie jej występowania lub nie, lekarze są w stanie wiele wyczytać o mężczyźnie. To wbrew pozorom bardzo skomplikowany mechanizm, który angażuje aż trzy układy: hormonalny, nerwowy i krążenia. W skrócie mechanizm erekcji można przedstawić w kilku punktach:

Czytaj więcej

  1. Mężczyzna widzi lub czuje coś, co mu się podoba i zwiastuje stosunek seksualny w najbliższym czasie.
  2. W mózgu pobudzany jest ośrodek odpowiedzialny za powstanie erekcji.
  3. Ten sam ośrodek pobudzany jest w rdzeniu kręgowym.
  4. Tętnice rozszerzają się, do ciał jamistych znajdujących się w penisie napływa krew.
  5. Kurczące się naczynia krwionośne w penisie, podtrzymują erekcję.

Problemy związane z erekcją

Najczęściej problemy występują właśnie na ostatniej prostej, czyli utrzymaniu wzwodu. Tutaj kluczową rolę odgrywa ogólny stan zdrowia mężczyzny, oprócz od czynników psychicznych, jak stres, erekcja jest zależna od drożności naczyń krwionośnych, poziomu hormonów itp. 

Styl życia, jaki obecnie prowadzi większość młodych mężczyzn (siedzący tryb życia, mało zróżnicowana dieta, brak ruchu, nałogi) prowadzi do tego, że problemy z utrzymaniem wzwodu mają coraz młodsi faceci. 

Jak walczyć z trudnościami z utrzymaniem wzwodu

Gdybyśmy byli przychodnią, rozpisywalibyśmy się o konieczności odbycia konsultacji lekarskiej, obserwowania kiedy pojawia się erekcja i zmiany trybu życia. Jednak jesteśmy sekshopem, którego zadaniem jest poprawa życia seksualnego Polaków, dlatego to co polecamy, to nakładki na penisa. 

Jak założyć pierścień erekcyjny?

Pierścień jak łatwo wywnioskować z nazwy, ma kształt krążka. Najpopularniejszym modelem są silikonowe obwódki z wbudowanym silniczkiem i wypustkami do stymulacji łechtaczki. W przypadku rozciągliwych, silikonowych modeli, obojętne jest czy założysz je przed wzwodem czy w trakcie. Komfort noszenia krążka poprawi wcześniejsza depilacja miejsc intymnych (w innym wypadku odbędzie się mimowolnie). nakładkę należy umieścić u podstawy penisa. 

Jak działają pierścienie wibracyjne?

Zasada ich działania jest bardzo prosta. Nacisk, który wywierają na członka imituje skurczone naczynia krwionośne, co pozwala na utrzymanie wzwodu. Ważne jest, że pierścien może być noszony do 30 minut.

Jeśli natomiast masz problemy z osiągnięciem erekcji, to dobrym połączeniem z pierścieniem, będzie pompka próżniowa do penisa: za pomocą podciśnienia niejako zmusza „żołnierza” do powstania na baczność, a pierścień (jak już ustaliliśmy) utrzymuje go w stanie wzwodu. 

Dla kogo jest nakładka wibracyjna?

Żeby była jasność, wcale nie uważamy, że pierścienie erekcyjne przeznaczone są tylko dla mężczyzn, którzy mają problemy z utrzymaniem wzwodu. Wibrujące nakładki wręcz przeistaczają penisa w żywy wibrator. Jest to bardzo satysfakcjonujące uczucie zarówno dla kobiety jak i jej partnera.  

Krążek jedno czy wielorazowy?

Gdy nie chcesz inwestować w ciemno w gadżet, co do którego nie masz pewności, czy Ci się spodoba, dobrym wyborem będzie zakup jednorazowej nakładki, której koszt wynosi tyle, co paczka papierosów. Jednorazowe pierścienie wibrujące różnią się od wielorazowych tym, że nie posiadają wymiennej baterii. Ich czas pracy, to 30 minut. Jeśli jednak chcesz zadbać o środowisko, i nie wytwarzać często elektrośmieci, zainteresuj się wielorazowymi krążkami.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
NOWOŚĆ

Wibrujący pierścień erekcyjny sterowany smartfonem!

139.99PLN

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.