Jesteś tutaj: Blog Poradnik Kobiety są Yin, mężczyźni Yang, czyli o różnicach w seksualności

Kobiety są Yin, mężczyźni Yang, czyli o różnicach w seksualności

#związek # gra wstępna # orgazm

13:21, 02 czerwca 2022r.
Kategoria:Blog, Poradnik
1378
0

Kobiety i mężczyźni są sobie równi, ale czy to oznacza, że jesteśmy tacy sami? Niekoniecznie! Doskonale pokazuje to filozofia taoistyczna, przypisująca obu płciom całkowicie odmienne żywioły: wodę i ogień. Mimo tej odmienności, idealna para potrafi to zrozumieć, pogodzić i doprowadzić do harmonii. 

Oczywiście zdarzają się przypadki, gdzie kobieta reprezentuje Yang, a mężczyzna Yin – jednak jest tego znacznie mniej, więc skupimy się na ogólnym podziale i jego znaczeniu. 

 

Kobieta jest jak woda 

Według taoistycznej filozofii kobiety są yin, czyli są jak woda. Ich podniecenie zaczyna się w głowie i tak jak wodospad: płynie z góry na dół. Powoli schodzi do serca, a następnie do narządów płciowych. Dlatego właśnie większość kobiet musi wejść w odpowiedni nastrój przepełniony czułością, troską i miłością - całkowite przeciwieństwo stresu i życia w pośpiechu. 
Zimna woda nie zacznie po minucie grzania, wrzeć. Tak samo jest z rozpaleniem pożądania u kobiet. Z drugiej strony, to właśnie my możemy dłużej cieszyć się rozkoszami, a nasza namiętność dłużej wygasa. 

 

Mężczyzna jest jak ogień 

Yang, inaczej ogień szybko pnący się do góry, by spalić wszystko, co napotka na swojej drodze. Męskie podniecenie zaczyna się w narządach płciowych i kieruje się ku górze, więc łatwiej i znacznie szybciej jest ich rozpalić. Porywczy żywioł ma jednak swoją drugą stronę medalu: tak jak szybko się pojawia, tak samo może szybko zgasnąć. 
Panowie! Ilu z Was miało lub ma tak, że zaraz po stosunku najchętniej by poszłoby spać? ????  

 

Jak doprowadzić do szczęścia w związku? 

Zdając sobie sprawę z różnic, jakie niosą za sobą te dwa skrajne żywioły, powinieneś postawić na pierwszym miejscu rozpalenie kobiety. Oczywiście najlepiej jest to zrobić znacznie wcześniej niż kilka chwil przed stosunkiem. Już od samego rana możesz rozpalać swoją partnerkę. Jeżeli nie masz pomysłu jak to zrobić - koniecznie sprawdź naszych 9 propozycji na rozpalenie namiętności w łóżku i wybierz dla Was najciekawszą opcję lub przetestujcie je wszystkie. ???? 

 

Kosmetyki erotyczne, które pomogą Ci zwiększyć swoje doznania 

Mimo chęci, kobietom nie zawsze udaje się odpowiednio zrelaksować i pobudzić. Jeżeli ten problem często Ciebie dotyka, z pomocą przychodzą żele stymulujące. Składniki zawarte w tych kosmetykach wpływają na zwiększenie ukrwienia okolic intymnych, a co za tym idzie: doznania odczuwane podczas stymulacji są intensywniejsze oraz bardziej odczuwalne. 
Wyróżnić możemy kilka typów żeli stymulujących: 

Do łechtaczki - Shunga Female Orgasm Cream lub Bijoux Cosmetiques Aphrodisia Orgasm Enhancer 

Do punktu G - Shunga Rain of Love G-spot lub Shunga Hold me Tight 

Chłodzące - Shunga Lotus Noir 

Wzmacniające erekcję i wydłużające stosunek - Shunga Dragon Virility 

Najważniejszym celem wszystkich żeli stymulujących jest sprawienie, by Twój orgazm był intensywniejszy, dłuższy a nawet wielokrotny.  

 

Najlepsze gadżety erotyczne do gry wstępnej 

Najlepszym wyborem będą takie gadżety, dzięki którym będziecie mogli przedłużyć swoją grę wstępną i rozkoszować się chwilą. Idealnie sprawdzą się wszelkie gadżety sterowane smartfonem lub pilotem takie jak: 

Zalo Jessica – wibrator dla par pełniący funkcję pierścienia erekcyjnego oraz masażera łechtaczki. 

Magic Motion Inteligentny Wibrator Umi Smart – przeznaczony do podwójnej stymulacji. Niewielki wibrator, który nie wymaga używania rąk. 

OhMiBod Lightshow - Masaż łechtaczki i ekscytujący pokaz świetlny w jednym 

 

Lub wibratory przeznaczone do stymulacji łechtaczki: 

Je Joue Rabbit Bullet  - niezwykle cichy mini wibrator, którego rozkoszne królicze uszka przeznaczone są do masażu łechtaczki. 

Crave Vesper  - intensywny wibrator ukryty w pięknym naszyjniku. Oprócz jego dyskretnego wyglądu, z całą pewnością docenisz jego moc i możliwość zabawy z temperaturą za sprawą metalu z jakiego został wykonany. 

 

Wasza sypialnia – Wasza świątynia seksu 

Taoistyczni mistrzowie zwracają również uwagę na sypialnię (lub inny pokój, w którym uprawiacie seks). Czy jej wystrój sprawia, że ogarnia Cię zmysłowy i romantyczny nastrój? Jeżeli nie, warto to zmienić i zadbać o odpowiedni klimat. 
Świece będą doskonałym oświetleniem Waszej sypialni. A odpowiednia muzyka podkręci Wasze podniecenie. Człowiek podatny jest na otaczający go świat: na widoki, dźwięki i zapachy. 

Opinie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.