Jesteś tutaj: Kategorie Fantasy For Her - Her Ultimate Pleasure stymulator z języczkiem

Fantasy For Her - Her Ultimate Pleasure stymulator z języczkiem

Producenci: Fantasy For Her
Materiał: Silikon

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Informacje

Fantasy For Her Her Ultimate Pleasure 

Delikatne ssanie i wibrujący języczek – czy Twoja łechtaczka zniesie tyle rozkoszy naraz? 

Nietypowy stymulator łechtaczki Her Ultimate Pleasure to połączenie pompki, wibratora i symulatora seksu oralnego. Za dużo szczęścia naraz? W żadnym wypadku! Twoja łechtaczka zasługuje na maksymalną przyjemność.  

Ssanie sprawia, że Twoja łechtaczka i okolice ulegają wzmożonemu ukrwieniu, dzięki czemu stają się znacznie wrażliwsze na bodźce, co ułatwia doświadczenie orgazmu i zwiększa podniecenie. System ssący Her Ultimate Pleasure jest przy tym bardzo realistyczny, a przypomina... ludzki oddech – najpierw delikatnie zasysa wulwę, aby po chwili odpuścić i zacząć od nowa. Zupełnie, jakby potrzebował przerwy, aby zaczerpnąć powietrza. 

Delikatny języczek zadba, aby Twoja łechtaczka otrzymała należną jej uwagę. Z pewnością zasmakujesz w jednym z 7 trybów stymulacji. Tej funkcji możesz używać w połączeniu ze ssaniem lub bez. 

Trzon Her Ultimate Pleasure skrywa zaś wibrator, którego możesz używać zarówno do stymulacji łechtaczki, jak i punktu G. To prawdziwie wielofunkcyjny gadżet 3 w 1, którego nie może zabraknąć w Twojej kolekcji. 


Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.