Moje top gadżety

Jesteś tutaj: Stwórz swój ranking / Moje top gadżety
S
 • Posty: 6
 • Dołączył: 15.02.2021r.
Każdy z nas jest inny, ma swoje unikalne potrzeby oraz zna drogę do ekscytacji i orgazmu. Dlatego mimo stworzonych przez naszą specjalistkę rankingów, chcemy byście i Wy przedstawili nam swoje ulubione zabawki i afrodyzjaki. Liczymy, że wspólnie uda nam się znaleźć prawdziwe perły wśród wszystkich erotycznych gadżetów.
Dla osób, które przedstawią ranking ulubionych zabawek w najbardziej oryginalny sposób czekają nagrody.

Na naszym forum zapewniamy pełną anonimowość, zwycięzcy naszej zabawy zostaną poinformowani mailowo o wygranej z prośbą o podanie nam adresu bądź wybranego paczkomatu, a przesyłka zostanie wysłana na Wasz login.
e
 • Posty: 2
 • Dołączył: 15.02.2021r.
1. rocks off every girl króliczek
2. kajdanki z futerkiem od fetish fantasy
e
 • Posty: 2
 • Dołączył: 15.02.2021r.
Świetny jest też masażer sweet smile rechargeable :)
O
 • Posty: 1
 • Dołączył: 15.02.2021r.
Moja ulubiona zabaweczka to gadżet od Lovense i o dziwno nie będzie to popularny lush a mniej znany i mniej popularny Lovense Hush. Zabawa na odległość to maga przyjemność i niespodziewane odczucia tym bardziej gdy po chwili przerwy zawibruje niespodziewanie.
O
 • Posty: 2
 • Dołączył: 15.02.2021r.
Numer jeden który moim zdaniem powinien być w każdej sypialni czy to zajmowanej samotnie czy w parze jest olejek do masażu. Prosty, ale potrafi odpowiednio nakręcić i juz żadne inne gadżety nie są potrzebne. Kolejne miejsce zajmuje wibrator nagrzewajacy wielofunkcyjny. Nie wyobrażam sobie lepszego sprzętu. Odpowiada mi pod każdym względem i nigdy mnie nie zawiódł (w porównaniu do mężczyzn). Nigdy nie nudzi. Kolejną pozycje na pewno zajmą u mnie wszelkie gadżety do krempowania. Kajdanki, pasy, sznury. Uwielbiam ! Każdy powinien spróbować to świetne doświadczenie. Sprawdza też nasze zaufanie do partnera. 4 miejsce w takim moim Must Have zajmuje stymulator z językiem. Coś nietypowego, ciekawego. Nie tylko dla kobiet. Sądzę, że to świetne urozmaicenie rutyny w łóżku.
S
 • Posty: 6
 • Dołączył: 15.02.2021r.

Ola1995 napisał(a):

Numer jeden który moim zdaniem powinien być w każdej sypialni czy to zajmowanej samotnie czy w parze jest olejek do masażu. Prosty, ale potrafi odpowiednio nakręcić i juz żadne inne gadżety nie są potrzebne. Kolejne miejsce zajmuje wibrator nagrzewajacy wielofunkcyjny. Nie wyobrażam sobie lepszego sprzętu. Odpowiada mi pod każdym względem i nigdy mnie nie zawiódł (w porównaniu do mężczyzn). Nigdy nie nudzi. Kolejną pozycje na pewno zajmą u mnie wszelkie gadżety do krempowania. Kajdanki, pasy, sznury. Uwielbiam ! Każdy powinien spróbować to świetne doświadczenie. Sprawdza też nasze zaufanie do partnera. 4 miejsce w takim moim Must Have zajmuje stymulator z językiem. Coś nietypowego, ciekawego. Nie tylko dla kobiet. Sądzę, że to świetne urozmaicenie rutyny w łóżku.Olu, czy możesz zdradzić nam z jakich olejków korzystasz oraz czy masz opowiedzieć coś więcej o gadżetach z których korzystasz? Czy mówiłaś o jakimś konkretnym wibratorze z funkcją nagrzewania?

Co do BDSM mogę z doświadczenia potwierdzić: nic tak nie otwiera na nowe doznania i wzmacnia zaufania i bliskości dwójki osób jak właśnie ta sztuka. ;)
O
 • Posty: 2
 • Dołączył: 15.02.2021r.
Pewnie, że mogę się podzielić i to bardzo chętnie. Jeśli chodzi o olejki bardzo chwale sobie olejki od System JO mają fajny wybór i super ceny, moim ulubionym jest olejek rozgrzewający. Mają działanie nawilżające i nie pozostawiają na skórze uczucia tłustości czy oleistości. Co dla mnie jest dużym plusem. Natomiast jeśli chodzi o wibrator nie podzielę się marką. Dostałam go od przyjaciółek kiedyś w prezencie i niestety nie wiem jakiej jest marki.
K
 • Posty: 3
 • Dołączył: 17.03.2021r.
Jako osoba pracująca w branży erotycznej, na co dzień mam do czynienia z różnymi gadżetami. Muszę jednak przyznać, że WOMANIZER mnie zaskoczył. Rzetelnie testowałam go przez dwa tygodnie, choć właściwie mogłabym o nim powiedzieć to samo już po pierwszym użyciu: rewelacja!
Zabawka jest bardzo estetyczna i elegancka, to dla mnie naprawdę duży plus (nie lubię, kiedy gadżety wyglądają zbyt "dosłownie").
Nie jest to gadżet, który robi "show", więc traktuję go bardzo prywatnie.
Masaż łechtaczki (i ograzm łechtaczkowy!) to moja zdecydowanie ulubiona swera doznań, a Womanizer dostarcza ich o wiele więcej, niż każdy inny wibrator, którego do tej pory używałam. Jestem osobą dość aktywną w swerze seksualnej, więc będzie chyba wystarczająco dobrym argumentem, jeśli powiem, że w moim przypadku Womanizer (jak żaden inny gadżet!) robi robotę w dosłownie dwie minuty...
S
 • Posty: 6
 • Dołączył: 15.02.2021r.
Cześć!
Dziękujemy za udział w konkursie i podzielenie się z nami listą swoich ulubionych gadżetów. Bardzo miło nam poinformować, że zwycięzcami są
Ola1995
OlaTrans

Prosimy wymienione wyżej osoby o kontakt mailowy w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Nagrodami są masażery typu wand Wand-er Satisfyer.


Zachęcamy do dalszego przekazywania list swoich ulubionych gadżetów erotycznych.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.