Benefity Forumowiczów

Jesteś tutaj: Zasady Forum / Benefity Forumowiczów
S
  • Posty: 6
  • Dołączył: 15.02.2021r.
Ile jest miejsc gdzie spokojnie można porozmawiać o seksie i wszystkim co jest z tym związane? Niestety niewiele, a wielka szkoda. Seks to nie grzech i nie musi być wstydliwym tematem tabu. Każdy z nas ma przecież swoje skryte fantazje, pytania czy problemy w tej materii. Inni mogą czerpać inspiracje, czy poszukać dyskusji o gadżecie erotycznym, nad którym się zastanawiają. Chcemy, by miejsce to było dla wszystkich: singli i par, dla tych, którzy preferują romantyczne uniesienia, jak i dla osób, które wolą ostre klimaty BDSM. Na forum każdy znajdzie coś dla siebie: bez względu na płeć, przekonania czy orientację.
Celem naszego forum jest stworzenie miejsca, gdzie będzie można swobodnie pisać o wszystkich co związane jest z seksem i naszą seksualnością, bo jak uważała Marlin Monroe "seks jest częścią natury", a my chcemy żyć zgodnie z naturą i śmiało o tym rozmawiać. ;)
Dlatego też każdy, kto będzie chciał aktywnie uczestniczyć w życiu tego forum będzie nagradzany punktami, które następnie będzie można wymieniać na kody rabatowe w naszym sklepie. Po wygenerowaniu jednorazowego kodu, punkty będą zerowane, by móc przygodę zacząć na nowo.
Lista punktów i zniżek:
Założenia konta - 5%
150 pkt. - 10%
250 pkt. - 20%
450 pkt. - 30%
600 pkt. - 45%
Za co można otrzymać punkty:
5 pkt. za każdy post (spam, wstawianie jednego postu pod drugim czy w stylu "tak", "nie" czy innych krótkich zdań nie będą nagradzane punktami).
10 pkt. za polecenie naszego forum innej osobie, która założy u nas konto i wykaże się minimalnie 2 aktywnościami.
15 pkt. za utworzenie nowego wątku w dowolnym dziale.
Autorzy ciekawych wątków oraz postów będą oczywiście nagradzani dodatkowymi punktami.
Życzymy długich i owocnych dyskusji o naszej seksualnej stronie. :)

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.