Jesteś tutaj: Blog Gadżety erotyczne Ranking gadżetów do zabaw w miejscach publicznych

Ranking gadżetów do zabaw w miejscach publicznych

#erotyka #orgazm #kobiecy orgazm #ranking #gadzety erotyczne

15:18, 10 września 2021r.
2016
0

Ranking gadżetów zdalnie sterowanych - sex shop Seducimi

Zabawy erotyczne w miejscach publicznych mają to do siebie, że dreszczyk podniecenia działa jeszcze intensywniej i bardziej pobudzająco… ale niestety grozi mandatem. 

Jak się zatem zaspokajać i nie zostać ukaranym? Odpowiedź jest prosta i brzmi – dyskretnie. Niezwykle pomocne będą w tym wszelkiego rodzaju zabawki erotyczne sterowane na odległość. Wibratory z Bluetooth są stosunkowo świeże na rynku, dlatego chcąc Wam je nieco przybliżyć, stworzyliśmy ranking 8 najlepszych gadżetów do zabaw w miejscach publicznych. 

OhMiBod Esca 2 - stymulator punktu G dla kobiet - Seducimi.pl

1 miejsce

Zaszczytne 1 miejsce i złoty medal, przyznajemy urządzeniu OhMiBod Esca 2

Wyobraźcie sobie taką sytuację - jesteście w klubie. Jest ciemno i głośno gra muzyka. Kolorowe światła oświetlają ciała tańczących. Jest jeszcze jedno światło - między jej nogami. Delikatnie przebija spod krótkiej sukienki, w rytm wibracji tańczącej z rozkoszą partnerki. To właśnie OhMiBod Esca 2. Wibrujące jajeczko, które stymuluje punkt G i pulsuje w rytm Jej wewnętrznych drgań. 

Takie gadżety erotyczne sterowane aplikacją (FeelConnect App) jak Esca 2, przenoszą Was w inne, zaskakujące wymiary erotyki. OhMiBod zasługuje na 1 miejsce dzięki temu, że można nim sterować nawet z drugiego końca świata. To urządzenie zdecydowanie sprawdzi się dla par, będących w związku na odległość.  

Wibrator Umi Smart - do punktu G oraz łechtaczki - Seducimi.pl

2 miejsce

Srebrny medal na podium, wędruje do Magic Motion. Ten gadżet erotyczny sterowany aplikacją, daje nieskończenie wiele możliwości. Możecie go potraktować jako budzik, który obudzi partnerkę intensywnym orgazmem, o wybranej godzinie. Może drgać w rytm waszej piosenki czy na sygnał wiadomości głosowej. Możesz też własnoręcznie „rysować” drgania i ustalać intensywność i szybkość wibracji, zupełnie jakbyś osobiście właśnie zajmował/a się swoją partnerką.

Z kwestii technicznych - Magic Motion ma 10 prędkości wibracji i może pracować 90 minut bez przerwy. Materiał z którego jest wykonany, to mięciutki silikon medyczny. Dzięki temu że urządzenie jest wodoodporne, można z łatwością zadbać o jego higienę. 

Phoenix Neo marki Svakom - dyskretna kulka wibrująca - butik erotyczny

3 miejsce

Wibrator, który łączy się z wybranymi filmami 2D? Brzmi nieco surrealistycznie prawda? Svakom Connexion Series Phoenix Neo umożliwia połączenie się w czasie rzeczywistym z „teledyskami” i pracę w ich rytmie. Oprócz tego sterowany jest aplikacją umieszczoną w telefonie, która umożliwia wspólną zabawę z każdego końca świata. Svakom oferuje 11 częstotliwości wibracji i podświetlaną końcówkę, która rozświetli ciemność pokoju, lub urozmaici kolację w restauracji.

OhMiBod Lightshow - masażer łechtaczki sterowany przez Bluetooth

4 miejsce

Na dumnym 4 miejscu plasują się wibratory zdalnie sterowane - OhMiBod Lightshow. Te masażery mają zasięg do 8 metrów (czyli wystarczająco dużo aby partner lub partnerka sterowali nimi z drugiego pokoju). Grę wstępną rozświetlą diody LED pulsujące w rytm wibracji. Kształt OhMiBod pozwala na umiejscowienie go w bieliźnie. Idealny sposób na dyskretną zabawę w miejscu publicznym? Być może. 

Gadżet erotyczny Svakom Iker - masażer uniseks

5 miejsce

To propozycja dla Panów, którzy chcą oddać stery w ręce partnerki (bądź partnera). Svakom – Iker app controlled prostate and perineum vibrator, posiada dwa końce wyposażone w silniki. Jego budowa pozwala zarówno na stymulację prostaty wraz z kroczem, jak i punktu g i łechtaczki równocześnie. Dla wygody (na waszym miejscu), zamówilibyśmy 2 sztuki tego urządzenia, żeby nie kłócić się o kolejność korzystania. Dodatkowym atutem wibratora jest fakt, że może być śmiało używany pod wodą. 

Pierścień erekcyjny sterowany smartfonem - Powerful One Ring

6 miejsce

Satisfyer – Powerful One Ring. To jak i kto użyje tego pierścienia, jest ograniczone tylko przez waszą wyobraźnię. Rekomendowane przez nas sposoby - na jego członku lub w jej bieliźnie. Możecie się też wymieniać w trakcie używania. Pierścień wyposażony jest w potężne wibracje, którymi możecie sterować z poziomu aplikacji dostępnej na telefon.

Magic Motion Solstice - zdalnie sterowany masażer prostaty - Seducimi.pl

7 miejsce

Przyznajemy masażerowi prostaty Magic Motion – solstice app controlled prostate vibrator. To kolejny ukłon w stronę panów. Wiemy, że nawet najprawdziwszy samiec alfa, lubi dać się poprowadzić w nieznane swojej drugiej połówce. Solstice (jak wszystkie powyższe wibratory), jest sterowany przez aplikację, która daje mu nieskończenie wiele możliwości: może wibrować w rytm muzyki, wiadomości głosowych, a także aplikacja umożliwia „rysowanie” drgań. Jest wykonany z przyjemnego w dotyku silikonu, a długość wkładki wynosi optymalne 99 mm. 

Svakom Edeny - stymulacja łechtaczki na odległość - Seducimi.pl

8 miejsce

Wędruje do Svakom Edeny. Nie bez powodu to urządzenie jest sprzedawane w zestawie z koronkowymi stringami. To sugestia, że właśnie tam kobieta może je umieścić, by cieszyć się dyskretnym masażerem w każdych okolicznościach. Dołączona bielizna wyposażona jest w kieszonkę, do umiejscowienia masażera, który będzie pieścił łechtaczkę, wargi sromowe oraz wejście do krainy przyjemności zwanej pochwą. Kształt wibratora jest tak przemyślany, aby nie odznaczał się on nawet pod idealnie dopasowanymi rurkami z wysokim stanem.  

Odwagi!

To już wszystkie propozycje z naszej strony. Mamy nadzieję, że nasz ranking pomógł Wam wybrać swoją idealną zabawkę do eksperymentów w miejscach publicznych. Pamiętajcie, że sugerowane na opakowaniu sposoby użycia, są tylko często powtarzanym schematem. Dajcie się ponieść wyobraźni i pożądaniu. Wszystkie wymienione powyżej pozycje znajdziecie na stronie Seducimi, gdzie serdecznie Was zapraszamy. 

Seducimi.pl - dyskretny sklep erotyczny dla dorosłych

Opinie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.