Jesteś tutaj: Ranking Sex in public

Najlepsze gadżety do zabaw w miejscach publicznych

Macie dosyć seksu w domu (nie wspominając o łóżku)? Ile razy można na stole, pralce czy podłodze??? Przecież po 2 – 3 razach tygodniowo, każdy może popaść w rutynę ;-)

Jeśli nie macie warunków (własnego pokoju, spokoju od rodziców, czy dzieci przebywają z Wami caaały czas), tym bardziej seks publicznie jest dla Was alternatywą. 

Czytaj więcej...

A może jesteście w trzeciej grupie? Ludzi dla których liczy się adrenalina i życie na krawędzi? Którzy wciąż szukają kolejnych granic do przekroczenia i następnych fantazji do „odhaczenia”?  

Niezależnie jaka jest wasza motywacja - wyjdźcie na zewnątrz. Gdy zimno za oknem skorzystajcie z auta czy toalety w knajpie. Gdy pojawią się temperatury powyżej 20°C to „na łonie natury” możecie. 

Ale po kolei... 

Dlaczego publicznie jest tak fajnie i jak zabawki erotyczne sterowane smartfonem sprawią, że będzie jeszcze lepiej?

Seks w miejscu publicznym niesie zagrożenia (szansę, że ktoś Was zobaczy, sfotografuje lub nagra i udostępni, albo bardziej prowizorycznie – mandat). Dlatego podniecenie tutaj, różni się od tego podczas standardowego seksu. Adrenalina podnosi tętno i napięcie mięśni, co sprawia że orgazm jest intensywniejszy (dzięki elementowi ryzyka). 

Ponadto „czyny zabronione”, robią z Was „wspólników w zbrodni”. Ekscytujące „bzykanko publiczne”, wzmacnia poczucie wspólnoty, bliskości. Wynika to także z faktu, że jest to kusząca odmiana i że wasz partner/partnerka spełniają z Wami fantazje. To wszystko wzmacnia Was jako związek i wzmaga wasze pożądanie.

Współczesne sex zabawki sterowane aplikacją, wynieść mogą seksualne zabawy na jeszcze wyższy poziom. Sterowane pilotem lub za pomocą aplikacji w smartfonie, dają Wam wiele możliwości erotycznych scenariuszy. Wybierzcie przedmioty z naszego rankingu i przetestujcie to sami. 

Znajdziecie u nas:

Zdalnie sterowany wibrator z powodzeniem zastąpi Wam stosunek lub zabawa nim stanowi swoistą grę wstępną. Bez konieczności rozbierania się, a nawet stania obok partnera/partnerki (ale czy odmówicie sobie widoku „słodkich tortur”?). 

Możecie wymyślać zadania i uruchamiać sex zabawki sterowane aplikacją, w najmniej spodziewanym momencie. Stopniować natężenie, wibrację, pulsowanie, intensywność. a nawet uruchamiać je w rytm muzyki. Przerywać równie nagle lub z lubością czekać na orgazm partnera/partnerki. 

Seks w miejscu publicznym może odbyć się bez nagości, penetracji czy oralnych igraszek. Petting, pocałunki i wibrator na telefon wystarczą.

Gadżety erotyczne - do użytku publicznego, czyli gdzie?

Wstydzicie się? Zacznijcie bezpiecznie – w ogródku czy na balkonie. To świetne i zmysłowe miejsca, które jednocześnie dadzą dreszczyk podniecenia z faktu seksu na dworze, ale i zapewnią schronienie, gdy zajdzie potrzeba. 

Jeśli przełamaliście już pierwsze lody, zakosztujcie „łona przyrody” - taki las czy mniej uczęszczany park, nada się idealnie. Dodatkowa zaleta – mniejsza szansa na kamerę.

Dla wytrawnych graczy pozostają:

  1. a) samochód:
  • na poboczu, gdy osoby mijające Was nie będą pewne czy „dobrze widziały”,
  • na parkingu, gdzie szansa na „przyłapanie” jest wyższa.

Auto ma jeszcze inną zaletę – może być dyskretniej (w środku) i bardziej na widoku (na masce lub w otwartych drzwiach przy uchylonej szybie). 

  1. b) przebieralnie,
  2. c) łazienki w restauracjach, centrach handlowych,
  3. d) boczne uliczki, skwerki, zakamarki w miastach,
  4. e) plaże, szlaki, parki już nie tak na uboczu.

Trzy (z wielu) dobre rady?:

  • weźcie lubrykant lub sprej do czyszczenia gadżetów erotycznych (przydatne by odświeżyć się i nie złapać czegoś z „brudnych miejsc”), 
  • spróbujcie seksu podczas deszczu. Krople działają stymulująco łaskocząc rozgrzaną namiętnością skórę, 
  • gadżety erotyczne zdalnie sterowane jeszcze mocniej podkręcą atmosferę, więc nie ruszajcie się bez nich z domu.

To jak? Też wyjdziecie na zewnątrz? 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
MIEJSCE:#1

Dyskoteka rozkoszy – to wibrujące jajeczko nie tylko stymuluje punkt G, ale też wysyła sygnały świetlne. 

339.99PLN
NOWOŚĆ
MIEJSCE:#3

Wibrujące jajeczko erotyczne inspirowane mocą mitycznego feniksa.

269.99PLN
NOWOŚĆ
MIEJSCE:#4

Masaż łechtaczki na odległość i ekscytujący pokaz świetlny w jednym.

319.99PLN
NOWOŚĆ
MIEJSCE:#5

Analne rozkosze serwowane na odległość.

231.99PLN
NOWOŚĆ
MIEJSCE:#6

Wibrujący pierścień erekcyjny sterowany smartfonem!

139.99PLN

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.