Jesteś tutaj: Ranking Jajeczka wibrujące

Najlepsze jajeczka wibrujące

„Mały, ale wariat” czyli wibrujące jajka – gadżet, który zmienia życie

Oto kompaktowy drobiazg, który zagwarantuje Wam nie tylko najlepsze ćwiczenie mięśni kegla, ale i da wiele, wiele godzin rozkoszy! Co lepsze – dzięki jego gabarytom, możecie mieć go zawsze ze sobą. 

Spytacie czym są jajka wibracyjne? To kulki gejszy „na dopingu”.  Na czym polega podrasowanie kulek waginalnych? Na umieszczeniu wewnątrz silniczka (czasem bardzo mocnego), który ma za zadanie dostarczenie dodatkowych wibracji. Pulsacje te nie tylko ćwiczą mięśnie w zmechanizowany sposób, ale i stymulują erotycznie, pozwalając na przetestowanie swoich granic w osiąganiu rozkoszy. To co? Mała sesyjka ćwiczeń? W końcu to samo zdrowie. 

Czytaj więcej...

„Kulki kegla”. Efekty i korzyści 

Samoistne „ćwiczenia” podczas erotycznego korzystania z wibrującego jajeczka, potraktujcie jako gratis. A bonus to nie byle jaki!Pieszcząc się waginalnie i sprawiając sobie iście nieziemską przyjemność, wasze dno miednicy otrzymuje wspaniały prezent, który spowoduje:

  •  łatwiejszy poród, 
  •  lepsze trzymanie moczu,
  •  kontrolę orgazmów,
  •  a nawet mniejsze ryzyko nowotworów (związanych z kobiecą sferą intymną). 

Przekonaliśmy Was? Zapewniamy - to ćwiczenia, których nie będziecie unikać. Wręcz pojawi się pragnienie, by stały się codzienną „rutyną”. 

Zazdrosnemu partnerowi powiedzcie, że robicie je dla zdrowia. Zazdrosnej partnerce kupcie taki sam egzemplarz i ćwiczcie we dwie. Przyjemne, pożyteczne, podniecające i prozdrowotne – super, prawda? 

Kulki dopochwowe – dawca rozkoszy na zawołanie

Wibrujące jajko to (mimo bonusu o którym wspominaliśmy) przede wszystkim gadżet erotyczny. Zatem jego podstawowym zadaniem jest wasza ekstaza i (najlepiej wielokrotny) orgazm. 

Korzystanie z tej zabawki polecamy na kilka sposobów:

  • solo podczas masturbacji (wewnątrz pochwy, ale i do stymulacji łechtaczki czy sutków), 
  • solo podczas wykonywania codziennych czynności (zostawcie lepiej noże czy szklanki, bo może być ciężko je utrzymać),
  • jako element pobudzający i dodatkowo rozgrzewający przed stosunkiem, 
  • do stosowania w trakcie seksu (zarówno analnego jak i waginalnego) - wibracje odczuje także wasz partner,
  • do zabawy na odległość (kulki waginalne wyposażone są w aplikację lub pilota, umożliwiające zdalne sterowanie przez partnera/partnerkę), 
  • jako urozmaicenie np. podczas imprezy u znajomych. Zabawa może być przednia, ale to raczej propozycja dla odważnych. W końcu oddajecie drugiej osobie sterowanie i nigdy nie wiecie kiedy naciśnie przycisk. 

Wibrujące jajko zdalnie sterowane czyli które kulki gejszy wybrać

Oto nasz krótki (acz treściwy) ranking najlepszych wibrujących jajek

Zalo Amorette – istny diabeł wyposażony w anielskie skrzydełka. Wibracja daje „efekt motyla” czyli wprowadza w trzepoczący ruch skrzydełka. Musimy pisać dalej?!!! Wodoodporne, a więc żadne wyjście „do kąpieli” nie będzie już takie samo. Zechcecie podarować je każdej kobiecie, która jest Wam bliska (oczywiście chodzi o ćwiczenie mięśni kegla). W eleganckim etui.

Ohmibod Esca 2 – wygląda nieco jak światełko u ryb z gatunku melanocetus. Nie dość, że sterowane aplikacją i pilotem wibruje w wielu rozkosznych trybach, to jeszcze świeci! To się nazywa mieć szalony seks!

Lelo Lyla 2 oraz Svakom Elva. Podobne wizualnie. Różnica  - Lelo ma 8 trybów wibracji, ale za to pilot daje dodatkowe efekty, gdyż może być sterowany nadgarstkiem! Wibracje będą się zmieniać wraz z jego ruchem (nadgarstka). Svakom ma więcej wibracji (26), ale już rodzaj ich uruchamiania jest bardziej tradycyjny (pilot).

Svakom Phoenix Neo – prążkowany, przez co dostarcza więcej wrażeń. Aplikacja umożliwia tworzenie własnych „wzorów” działania. Może pulsować w rytm muzyki. Ps. Też świeci!

To jakie wibrujące jajko na pilota wybieracie?

Kategorie:
Kolor:
Materiał:
Wodoodporność:
Tryb pracy:
Sortuj:
Na stronie:
MIEJSCE:#1

Luksusowe, wibrujące jajeczko z anielskimi skrzydełkami, zapewniającymi orgazmiczne pieszczoty punktu G.

319.99PLN
MIEJSCE:#2

Dyskoteka rozkoszy – to wibrujące jajeczko nie tylko stymuluje punkt G, ale też wysyła sygnały świetlne. 

339.99PLN
PROMOCJA
MIEJSCE:#3

Podaruj sobie luksusowe rozkosze, na które bez wątpienia zasługujesz... 

629.99PLN
569.99PLN
NOWOŚĆ
MIEJSCE:# 4

Wibrujące jajeczko erotyczne inspirowane mocą mitycznego feniksa.

269.99PLN

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.