Jesteś tutaj: Blog Poradnik Wszystko o masturbacji - podręczny przewodnik po seksie solo dla mężczyzn

Wszystko o masturbacji - podręczny przewodnik po seksie solo dla mężczyzn

#erotyka #orgazm #gadżety erotyczne #gra wstępna #seks zabawki

18:47, 22 listopada 2021r.
Kategoria:Blog, Poradnik
1243
0

Jak się masturbować - porady dla mężczyzn

To, że mężczyźni się masturbują wiadomo nie od dziś. 90% męskiej populacji deklaruje, że to robi lub robiło. Nikt jednak nie zastanawia się „jak”. W poniższym wpisie znajdziecie wiele cennych wskazówek i technik, które sprawią, że wasze samozadowolenie wejdzie na wyższy poziom.

Osoby z penisami, które się masturbują, możemy podzielić z grubsza na 2 grupy:

  1. Ci, którzy robią to z niejakim zażenowaniem. Ich celem jest tylko spuszczenie napięcia.
  2. Do tej grupy należą odkrywcy, którzy nie tylko pragną zaspokoić swoją potrzebę, ale także czerpać z tego maksimum przyjemności. 

Jak się masturbować, aby to było najprzyjemniejsze?

Solo seks nie musi się opierać na machaniu ręką w górę i w dół. Poznaj nowe techniki masturbacji:

Nowoczesne sposoby masturbacji, czyli zabawki erotyczne dla mężczyzn

Nie tylko kobiety ich używają, choć w kontekście męskich zabawek erotycznych mówi się dużo mniej. Możemy je podzielić na 2 grupy:

Masturbatory manualne (inaczej nazywane stokerami). Ich obsługa opiera się na ruchach dłonią w ulubionym tempie. Ich damskimi odpowiednikami można nazwać dilda. Tutaj zaliczamy też masażery prostaty. Tak, wkłada się je TAM i potrafi to być niezwykle przyjemne. Nie, nie są one tylko dla homoseksualistów i kobiet. Mówi się, że męskim punktem G jest gruczoł krokowy, do którego dostęp jest jedynie przez odbyt. Dlatego też stymulowanie go dostarcza niezwykłych wrażeń, a jeszcze więcej dzięki specjalnie wyprofilowanym masażerom.

Masturbatory elektryczne – otwierają ogrom możliwości na nowe doznania. Mają dziesiątki trybów wibracji, pulsacji, zupełnie nowe rytmy drgań,  niektóre wykonują ruchy posuwiste, inne imitują seks oralny. Niektóre z nich są wyposażone w dodatkowe opcje, jak ogrzewanie, czy chłodzenie. 

Mężczyźni i masturbacja - materiał ma znaczenie

Męskie mastrubatory wykonuje się przede wszystkim z kilku materiałów:

Silikon – jest gładki, nieporowaty, dzięki czemu zanieczyszczanie nie mają się gdzie osadzać. Łatwo utrzymać zabawkę z silikonu w czystości. Nie chłonie zapachów. 

Cyberskóra – to materiał charakteryzujący bardzo kosztowne masturbatory. Daje niezwykle realistyczne doznania, wymaga więcej pielęgnacji niż silikon.

Żel – przez swoją porowatą strukturę jest świetnym siedliskiem zanieczyszczeń i bakterii. Zazwyczaj stosowany w tanich masturbatorach zza wschodniej granicy. 

Pielęgnacja gadżetów erotycznych

Jak wyżej wspominaliśmy, używanie lubrykantów jest niezwykle istotne w kontekście męskiej masturbacji. Nie zapominaj, aby jego rodzaj był dobrany do gadżetu, którego używasz. Nie można łączyć silikonowych nawilżaczy z silikonowymi zabawkami, ponieważ mogą ulec odkształceniu. 

Higiena to podstawa. Po skończonej zabawie dokładnie umyj gadżet ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego detergentu, lub specjalnie przystosowanym do tego płynem i pozwól mu swobodnie wyschnąć. 

Korzyści płynące z używania masturbatorów

Używanie tych urządzeń, może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie seksualne. Regularna stymulacja przyzwyczaja do niej penisa, co w praktyce oznacza, że zmniejsza ryzyko zbyt wczesnego wytrysku. Masturbatorów można używać zarówno samodzielnie jak i z partnerką, do czego serdecznie zachęcamy. Mamy nadzieję, że udało nam się odczarować zdemonizowany temat męskiego solo seksu i zachęcić was do poświęcenia swojemu penisowi większej ilości uwagi i czułości.

Sklep intymny Seducimi - butik erotyczny online

Opinie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.