Jesteś tutaj: Blog Poradnik

Poradnik

Kobiecy wytrysk - porady, techniki i mity

Kobiecy wytrysk - porady, techniki i mity

Na pewno nie jest moczem, jak wciąż niektórzy uparcie twierdzą (takie przekonanie panowało przez większość lat XX). Pierwsze wspomnienia o damskiej ejakulacji pojawiają się już w starożytności (!) i od tego czasu, aż do lat 80. XX wieku były traktowane bardzo pobieżnie przez środowisko medyczne.

Ranking gadżetów do orgazmu na mokro

Ranking gadżetów do orgazmu na mokro

Kobiece wytryski zostały opisane już około dwóch tysięcy lat temu (czyli w starożytności), a mimo to wciąż stanowią temat tabu. Dlaczego? Któż to wie. My to tabu chcemy razem z Wami uczynić czymś naturalnym i radosnym.

Seks oralny - rodzaje, techniki i porady

Seks oralny - rodzaje, techniki i porady

Seks oralny (inaczej miłość francuska) większość traktuje jako rodzaj gry wstępnej, która powoli wprowadza w intymny nastrój i delikatnie pobudza. Polega on na stymulowaniu narządów płciowych partnera/partnerki przy pomocy języka i ust. Dostarcza niezwykle przyjemnych doznań, ponieważ za cel pieszczot brane są najbardziej czułe miejsca.

Czy rutyna zabija namiętność w związku?

Czy rutyna zabija namiętność w związku?

Zazwyczaj pary z długim stażem (choć nie jest to regułą) dopada rutyna w związku, która powoli zabija namiętność. Pojawia się niechęć do częstego uprawiania seksu, a nawet powoduje ona znikomą satysfakcję seksualną. Dlatego jeśli w sypialni pojawia się taki problem jak nudny seks, to należy ją jak najszybciej przegonić. I to raz na zawsze. A pomogą w tym oferowane przez nas produkty. :)

Tajemnice gry wstępnej. Poradnik.

Tajemnice gry wstępnej. Poradnik.

Na temat gry wstępnej napisano mnóstwo prac naukowych i tych mniej naukowych wywodów. Jedni stoją na stanowisku, że jest niezbędna do osiągnięcia udanego seksu. Inni wprost przeciwnie – uważają, że szkoda na nią tracić czas. Kolejni ”pseudoeksperci” twierdzą, że jest to zwyczajny wymysł kobiet oziębłych. I kto tu ma rację?

Następna strona

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Akceptuję Politykę Prywatności
© 2020 — Seducimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.